Ceník služeb

Konzultační jazyk: čeština, angličtina

Konzultační místo je na dohodě. V případě FO podnikatele či PO v sídle/provozovně firmy.

Uvedené ceny jsou za konzultace. Cenovou kalkulaci projektů a realizací vytvoříme individuálně. Před zpracováním cenové nabídky preferujeme osobní jednání, kde si upřesníme zadání a obsah zakázky.

Gastro / Business management & mentoring *

990 Kč/hod

Marketing

490 Kč/hod

Workshopy & tréninky

od 590 Kč

Osobní koučing & mentoring *

490 Kč/hod

Gastro diagnostika


Strategie podniku, gastronomického zařízení včetně designu, organizační struktury a manažerského týmu, personálu, služeb a menu, částečně marketingu a cenotvorby... to vše můžeme projednat.

individuálně

Firemní diagnostika


Strategie firmy, byznysového plánu, firemní kultury, organizační struktury a manažerského týmu, zaměstnanců a spolupracovníků, IT, služeb a cenotvorby... to vše můžeme projednat.

individuálně 

Krizové řízení


Převzetí řízení na určenou dobu.

Speciální manažerská disciplína, zaměřena na řízení podniku v případě krize, na přípravu na krizové situace a na prevenci takových situací, postupná stabilizace a zpětné předání řízení formou mentoringu.

individuálně 

"SOS" koučing & mentoring *


Pokud potřebujete pomoci a nacházíte se v tíživé životní a zároveň i finanční situaci, napište mi a dohodneme se, jak vám pomoci.


individuálně

* Finanční návratnost koučingu (ROI) je jedna z nejvyšších v rozvoji lidí (až 700 %), náklady do koučingu se tak řadí mezi nejlepší investice v oblasti rozvoje jednotlivých zaměstnanců a týmů. 

Peníze nesmí stát v cestě tomu, abychom spojili síly. Pokud by stály, napište nám. Nějak to vymyslíme.  

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje, ozveme se Vám co nejdříve zpět.